Neris.
  Senamiestis.
  Gyvenimas.

  Siųsti

  Neris.
  Senamiestis.
  Gyvenimas.

  Sėkmingai žengėte autentiškų namų link. Jūsų užklausą
  gavome ir netrukus susisieksime.

  Projektą plėtoja

  „RE Excellence“ vardas buria patyrusius NT profesionalus, kurie patirties sėmėsi prisidėdami prie pasaulyje ir Lietuvoje pripažintų NT projektų įgyvendinimo. Sujungę vertingiausią kiekvieno patirtį nukreipiame ją netikėtų idėjų, naujovių ir sėkmės link. Plėtojimas – tai kelionė į autentiškus asmeninius ar verslo namus prestižinėse Vilniaus vietose: Senamiestyje, Žvėryne, Turniškėse.

   

  Sąlyčio taške, kai mūsų patirtis susitinka su jūsų gyvenimu, net mažiausia smulkmena tampa reikšminga. Ilgaamžiškumo siekis mums nėra tik ambicija – jis turi konkretų adresą, kurį pavadinsite savais namais. Tad nuolat dirbame su rinktinių medžiagų, technologijų, estetikos ir aplinkos derme, kuri suteiks komfortą šiandien, rytoj ir ilgam. Laikas namams, kurie skirti nenuobodiems gyvenimo žanrams.

   

   

   

  Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką patvirtinsite savo sutikimą. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos: privatumo politika.